Evsel Çözümlerimiz

Evinizin tüm su ihtiyacına etkili ve ekonomik çözümler

Suyun evinize girişinden itibaren temiz ve kaliteli su ihtiyacının olduğu her noktada yer alıyoruz. Giriş suyunuzda olabilecek yüksek miktarda tortu ve partiküler madde için filtrasyon sistemlerimiz, sert suların zararını engellemek için yumuşatma sistemlerimiz, temiz ve sağlıklı su içebilmeniz için ters osmoz cihazlarımız ile evinizin tüm su ihtiyacına etkili çözümler sunuyoruz.


 

Filtrasyon sistemleri;

Nizamoğlu  filtrasyon sistemleri ile giriş suyunuzdaki kaba tortu ve partiküler maddeleri arındırarak evinizdeki kullanım suyu kalitenizi arttırıyoruz.


Ters osmoz su arıtma sistemleri;

İçme suyunuzun kalitesini, görünümünü, tadını ve kokusunu olumsuz etkileyen serbest klor, organik madde ve diğer kirleticiler bazı şebeke ve kuyu sularında yoğun olarak bulunmaktadır. Nizamoğlu evsel arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile size lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sağlar.


Yumuşatma sistemleri;

Sert su kullanımı sonucunda ev ya da işletmelerinizde birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazları kireçli suyun zararlarına karşı korurken ayrıca genel  boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralmaları, tıkanmaları, delinmeleri ve aşınmaları engeller. Yumuşak su, çamaşır ve bulaşık makinelerindeki deterjan kullanımınızı azaltır. Banyo sırasında az miktarda şampuan ile daha çok köpük ve kolay hijyen sağlarsınız. Yumuşak su teninizde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm ve sağlıklı bir his verir. Nizamoğlu Su  yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuz arttırırken çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler elde edersiniz.

Göster:
Sırala:

7 aşamalı su arıtma cihazı Lifetech

LİFETECH LT-2B 7 Filtreli Alkalin Detox Su Arıtma CihazıTeklif AlNAKİT ÖDEMEDE ÇOK ÖZEL İNDİRİMLER i..

599,00₺

Arıtmalı Okul Su Sebili

Arıtmalı Okul  Su Sebili Purepro AS-20Soğuk Su Tank Kapasitesi 3.6 LitreSıcak Su Tank Kapasites..

2.000,00₺

LG Water RO300 Kasalı Su Arıtma Cihazı

LG Water RO300 Kasalı Su Arıtma CihazıGünde ortalama 200 Litre arası arıtılmış ve her zaman aynı kal..

900,00₺

PurePro HUV 80 Ultraviyoleli Dijital Arıtmalı Su Sebili

PurePro HUV 80 Ultraviyoleli Dijital Arıtmalı Su SebiliŞebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknoloji..

1.900,00₺

Su Arıtma Cihazı LG Premium Model

Su Arıtma Cihazı LG Premium ModelEkonomik ve temiz içme suyu üreterek, sizi ve ailenizi su kaynaklı ..

1.000,00₺

Loading...

E-Ticaret Sistemleri