Modüler GRP Su Deposu

Modüler GRP Su Deposu

Modüler GRP Su Deposu Modüler GRP Su Deposu Sıcak kalıp presli GRP (CTP) panel depolar içme suyu, kullanım suyu, atık su, yağ, yakıt ve kimyasal depolama için ideal çözümdür. Herhangi bir bakım ihtiyacı olmaksızın ömür boyu kullanılabilir. Depolanan ürünün kalitesi bozulmadan uzun süre saklanabilir. Paneller halinde sevk edilen depo, parçalar halinde yerinde civatalanarak birleştirir.

UV IŞINLARI VE KİMYASALLARA KARŞI DAYANIKLI

Diğer malzemelerle kıyaslandığında, asit, petrol, yağ, endüstriyel kimyasallara karşı GRP çok daha yüksek dayanım özelliklerine sahiptir. Zorlu dış ortam şartları altında sorunsuz kullanılabilir. Kimyasal olarak tepkimelere girmemesi nedeniyle GRP paneller korozyona uğramadığı gibi yüksek sıcaklık, nem ve tuzdan etkilenmez. Paslanmaz çeliğe karşı ekonomik bir alternatiftir.

YÜKSEK DAYANIKLILIK VE SAĞLAMLIK

Yüksek mukavementli fiberglas paneller hafif ve alternatif malzemelere gore çok daha güçlü bir malzemedir. Dış ortam şartlarına karşı son derece dayanıklı ve çok uzun ömürlüdür.

GIDA SAKLAMA STANDARTLARINA UYGUNDUR

UP reçine, cam fiber ve organic olmayan dolgu malzemelerinden üretilen hammadde gıda saklama stadartlarını karşılamaktadır. Panel yüzeyi pürüzsüzdür ve depo içerisine ışık geçişi olmadığından bakteri ve germ oluşumuna izin vermez. Toksik potansiyeli olan hiçbir madde (isocyanates) içermez.


Bu kategoride ürün bulunamadı.

Loading...

E-Ticaret Sistemleri